Перейти к содержимому


Свернуть блок чата Чятик

У нас уже есть чятик
@  GOLD VORON : (05 Октябрь 2021 - 10:59 ) название, цена, номер тел. Желательно созданная тема о продаже в самом форуме
@  GOLD VORON : (05 Октябрь 2021 - 10:58 ) Всем привет! С сегодняшнего дня, официально разрешается продажа в чате!
@  Дмитрий777 : (13 Сентябрь 2021 - 06:40 ) Состояние  отличное 5000 грн.
@  Дмитрий777 : (13 Сентябрь 2021 - 06:38 ) Продам пневматическую винтовку MAGTECH  AR 1300
@  XOXOJI : (10 Сентябрь 2021 - 10:25 ) ✌️
@  Sonic : (10 Сентябрь 2021 - 08:35 ) @XOXOJI :)
@  XOXOJI : (08 Сентябрь 2021 - 07:54 ) Всем привет Парни !)
@  XOXOJI : (08 Сентябрь 2021 - 07:53 ) Никого из Одессы нет )
@  valentin_var... : (25 Август 2021 - 02:56 ) привет кто из Одессы?
@  groz : (06 Июнь 2021 - 06:19 ) Парни, вопрос. У кого может есть контакты  sawny. Хрон подладить нужно. В л/с.
@  Semka : (29 Май 2021 - 10:06 ) Здравствуйте товарищи пневманутые, не подскажите, где можно купить полнотелки для деда весом до 2 гр, именно в Украине?
@  GOLD VORON : (03 Май 2021 - 11:47 ) Привезли еще парочку Леших 2 в не очереди, все детали в личку или звоните!...
@  GOLD VORON : (03 Май 2021 - 11:43 ) @  VAVILON устраняем, спс!
@  VAVILON : (01 Май 2021 - 09:26 ) а нас спамят!
@  GOLD VORON : (25 Апрель 2021 - 12:28 ) @  Слави Шаленко Если вы пишете безграмотно, я представляю как ремонтируете!...)))
@  GOLD VORON : (25 Апрель 2021 - 12:27 ) @  Слави Шаленко перманентный бан!
@  Слави Шаленко : (21 Апрель 2021 - 07:59 ) Породам Хадсон Айертак Пд на газовій пружиній 85 доларів новий продаж Хадсон Ейч на газовій пружиній 90 доларів новий
@  Слави Шаленко : (21 Апрель 2021 - 07:55 ) Продаж газові пружин і манжетів та ремонти плематичних гвинтівок. Номер 0976684503
@  GOLD VORON : (20 Апрель 2021 - 02:17 ) Пиши не пиши, как горохом об стену.... БАН! За продажу в чате.
@  nagluu : (16 Апрель 2021 - 08:09 ) чат не для продажи

Зареєстровано законопроект "Про вогнепальну зброю цивільного призначення".


 • Вы не можете ответить в тему
Сообщений в теме: 40

#1 Михалычь

Михалычь
 • Мужчина
 • ГородБровары
 • Мой арсенал:Жена и компания!))

Отправлено 01 Декабрь 2014 - 21:53

Зареєстровано законопроект "Про вогнепальну зброю цивільного призначення".
http://w1.c1.rada.go..._1?pf3511=52560

 

Цитировать
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону «Про вогнепальну зброю цивільного призначення»

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Вільне володіння зброєю є одним з базових прав людини, якого вона може бути позбавлена лише за рішенням суду, зокрема, у разі вчинення тяжкого злочину або в внаслідок втрати дієздатності. Зброя є інструментом, за допомогою якого людина може захистити себе, своїх близьких, своє майно від будь-яких протиправних посягань (з боку злочинців чи узурпованої влади).
Масова свідомість живе стереотипами щодо необхідності збереження існуючого порядку набуття та використання вогнепальної зброї, оскільки існує страх зростання злочинності. Однак, як свідчить зарубіжний досвід (Італія, Чехія, Швейцарія, Ізраїль, США, Грузія, Молдова та ін.), гарантована державою можливість для громадян володіти вогнепальною зброєю спричиняє зменшення рівня злочинності. Вже сьогодні в Україні можна легко придбати будь-яку зброю, окрім пістолетів або кулеметів, витративши до місяця часу та близько 50 доларів офіційних платежів за оформлення дозволу на володіння зброєю. Таким чином, в Україні в цивільному обігу знаходиться від одного до двох мільйонів лише легальних одиниць вогнепальної зброї. Отже, легальна вогнепальна зброя в Україні вже є, але сфера її набуття та обігу наскрізь корумпована та базується на абсурдних засадах, що не відповідає загальним засадам та принципам, що діють зараз у світі.
В Україні відсутній закон про вогнепальну зброю, і ці відносини врегульовані наказами МВС, які довільно змінюються, що спричиняє порушення прав громадян на володіння зброєю. В Україні на даний час діє неконституційна дискримінація громадян за віком щодо можливості набуття вогнепальної зброї, зокрема, купувати гладкоствольну вогнепальну зброю можна з 21-го року, а нарізну – з 25-ти. Водночас держава довіряє автомати 18-річним юнакам в збройних силах та інших військових формуваннях, але з підозрою ставиться до своїх цивільних громадян. Подібне обмеження на придбання вогнепальної зброї є не лише невмотивованим, а ще й неконституційним. 
Найкращою зброєю для самозахисту є короткоствольна нарізна вогнепальна зброя (пістолети), яка зараз заборонена. Таке вирішення питання щодо володіння зброєю (щодо заборони набуття пістолетів, однак можливості набуття гвинтівки) виглядає нелогічним. Побоювання щодо зростання злочинності внаслідок «легалізації» пістолетів не мають під собою підстав, оскільки, як свідчить статистика, легальна вогнепальна зброя вкрай рідко використовується під час вчинення кримінальних правопорушень. В той же час, придбати її на «чорному ринку» досить просто, що і роблять злочинці. Натомість законослухняні громадяни позбавлені права на придбання такої вогнепальної зброї для самозахисту, що зумовлює неможливість належної реалізації права на самозахист.
Сьогодні навіть за наявності легальної вогнепальної зброї вдома її вкрай важко використати при самообороні, щоб потім не бути покараним. Засади використання зброї (в першу чергу для самозахисту) повинні бути змінені в інтересах громадян, з наданням можливостей вільного застосування вогнепальної зброї для захисту себе, членів свої сім’ї, інших осіб. Також зміни потребують і інші засади використання зброї, зокрема право на ремонт зброї, її модифікацію. Зокрема, на сьогодні, згідно з чинною Інструкцією МВС власну зброю ремонтують лише злочинці, оскільки будь-які операції, пов’язані з ремонтом або модифікацією зброї (хоча сучасна зброя у більшості випадків є модульною не потребує особливого уміння, щоб її полагодити), є поза законом. Також зараз суворо обмежується стрільба в «недозволених місцях», а процедура отримання дозволу на обладнання тиру/стрільбища настільки забюрократизована, що її практично неможливо пройти, а відтак в більшості населених пунктів немає відведених місць для стрільби, а спроба постріляти в безлюдному яру поза містом може закінчитися судовим вироком.
Вимоги до транспортування зброї також настільки жорсткі, що у її власника немає жодного шансу нею скористатися у ситуації раптового нападу під час її транспортування.
Вказаний законопроект призначений гарантувати законом право кожного на вільне використання зброї та зробити життя громадян безпечнішим. 

2. Цілі та завдання прийняття проекту Закону

Метою прийняття Закону є встановлення на законодавчому рівні нового порядку набуття та використання вогнепальної зброї цивільного призначення, який не базується на дозвільних засадах.
Завданням Закону є скасування існуючої дозвільної системи щодо набуття вогнепальної зброї цивільного призначення, надання громадянам можливості вільно застосовувати належну їм зброю для самозахисту, спорту та мисливства, надання можливості громадянам вільно ремонтувати, носити, транспортувати належну їм зброю.

3. Загальна характеристика та основні положення проекту Закону

Цей Закон регулює правовідносини, що виникають щодо обігу вогнепальної зброї цивільного призначення та бойових припасів до неї, які можуть знаходитись у власності фізичних та юридичних осіб в Україні.  Водночас норми цього Закону не застосовуються до обігу зброї та боєприпасів правоохоронних органів та Збройних Сил України (зброї військового призначення), а також до інших окремих видів зброї.
Закон передбачає створення державного реєстру прав на цивільну зброю, що ведеться Міністерством юстиції України. Доступ до цього реєстру мають суб’єкти господарювання, які здійснюють продаж вогнепальної зброї та вносять до нього відомості про обіг зброї.
Закон містить характеристику права на зброю та засади його здійснення, зазначаючи, що кожна людина має право на зброю, яке гарантується державою та забезпечує можливість особи захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей, інтереси держави чи суспільства від суспільно – небезпечних протиправних посягань. Права та обов’язки власника зброї також встановлені Законом.
Закон передбачає порядок набуття вогнепальної зброї цивільного призначення через спеціалізовані магазини, в яких завдяки доступу продавця (суб’єкта господарювання) до інформації про покупця (стан здоров’я, наявність судимості тощо) через відповідні державні реєстри продаж зброї відбувається на зрозумілих засадах.
Особливості користування вогнепальною зброєю цивільного призначення, її носіння, зберігання та транспортування встановлено цим Законом з урахуванням можливості особи реалізувати свої право самозахист та захист прав інших осіб у разі протиправного посягання на громадян або їх майно.

4. Стан нормативно-правової бази у вказаній сфері правового регулювання

На сьогодні вказані відносини врегульовані лише підзаконним нормативно-правовим актом, а саме Інструкція про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів, що затверджена наказом Міністерства внутрішніх справ України N 622 від 21.08.1998 р.
Законодавче регулювання у вказаній сфері суспільних відносин – відсутнє. 

5. Фінансово-економічне обґрунтування 

Реалізація законопроекту не потребує витрат із державного бюджету. 

6.   Запобігання корупції
Проект Закону не містить правил і процедур, які містять ризики вчинення корупційних правопорушень. 
7. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття проекту Закону

Ухвалення проекту Закону дозволить громадянам набувати вогнепальну зброю цивільного призначення вільно за умови відсутності обмежень на її придбання (стан здоров’я, вчинення тяжких злочинів тощо), дозволить громадянам реалізувати своє право на самозахист та захист прав інших осіб у разі протиправного посягання на них або їх майно або в разі узурпації державної влади. Ухвалення цього законопроекту дозволить скасувати існуючу дозвільну систему щодо набуття вогнепальної зброї цивільного призначення, а також надасть можливість громадянам вільно застосовувати належну їм зброю, в тому числі для спорту та мисливства, надасть можливість громадянам вільно ремонтувати, носити, транспортувати належну їм зброю.Народний депутат України                С.М. Каплін          (посвідчення № 87)

 #2 лейтенант

лейтенант
 • Мужчина
 • ГородЛуцьк
 • Мой арсенал:Булка Dima 4 palata (2) + center point 4-16*40

Отправлено 01 Декабрь 2014 - 22:02

Ні синку це фантастика)

#3 Михалычь

Михалычь
 • Мужчина
 • ГородБровары
 • Мой арсенал:Жена и компания!))

Отправлено 01 Декабрь 2014 - 22:05

А чем чёрт не шутит...Может с 358 попытки и проголосуют!Если Вам понравилась тема,ставим лайки!:)


 • viktor80462 это нравится

#4 rusel

rusel
 • Мужчина
 • ГородЗдолбунов
 • Мой арсенал:CZ-452 zkm , RAPTORА-3 , мини була от 4-палаты

Отправлено 01 Декабрь 2014 - 22:27

Я за, але закон не пройде, бо депутати вже давно мають зброю , а людям дозволити мати, вони боятся.


 • viktor80462 это нравится

#5 buchsenschmied

buchsenschmied
 • Мужчина
 • Городниколаев
 • Мой арсенал:МР 512, ИЖ53, РСР4,5.

Отправлено 01 Декабрь 2014 - 23:06

Не пропустят. На мой взгляд есть два закона точно, может и еще какие, но не об этом,  которые депутаты сдохнут но не примут. Это закон о разрешении оружия, особенно короткоствола, и отмена неприкосновенности.   


 • Ivan13, rusel, Energo82 и еще 1 это нравится

#6 зверобой

зверобой
 • Мужчина
 • ГородЧерноморск
 • Мой арсенал:дудочка

Отправлено 02 Декабрь 2014 - 08:35

А что неприкосновенность =непробиваемое силовое поле?

Чем чёрт не шутит. Может рада новая и проголосуют.

"громадянам вільно ремонтувати, носити, транспортувати належну їм зброю."

В нашем случае общения с СМ значительно упростится.

#7 зверобой

зверобой
 • Мужчина
 • ГородЧерноморск
 • Мой арсенал:дудочка

Отправлено 02 Декабрь 2014 - 13:03

Кстати, а про пневму там вообще ничего нет кроме старых 4.5 мм и 100 мс#8 nagluu

nagluu
 • Мужчина
 • ГородХмельницкий
 • Мой арсенал:СZ-200 custom, МР-654К Н, ножики, Hatsan MPS

Отправлено 02 Декабрь 2014 - 14:01

Если нет, это гуд. Нафига нам ихние Дж#9 Михалычь

Михалычь
 • Мужчина
 • ГородБровары
 • Мой арсенал:Жена и компания!))

Отправлено 02 Декабрь 2014 - 22:54

Про пневму не встречал законопроэктов зарегестрированных...#10 Grif

Grif
 • Мужчина
 • ГородНиколаев
 • Мой арсенал:Тайпан-2

Отправлено 20 Декабрь 2014 - 19:31

Я 100% за этот законопроект.Пора этим избранникам народа вспомнить о своих избирателях.А то они во время предвыборной компании поют так,что за слушаешся. Хосэ Карерас вместе с Иглесиасам отдыхают.Ну,а если шутки в сторону то давно пора принимать закон и дать людям самим решать нужно это им или нет.#11 Dobryi Kot

Dobryi Kot
 • Мужчина
 • ГородУгледар
 • Мой арсенал:зелинка

Отправлено 26 Декабрь 2014 - 11:57

Принятие закона об оружии было необходимо и ранее, но сейчас это на уровне выживания государства.

 

Но есть проблема, этот вариант закона передерт из американского, и для наших реальностей он не совсем подходит, ранее были варианты значительно получше. Вероятно это сделано специально, что бы с треском его провалить, и сказать ну не смогли мы. 

Да и нужен нам уже и не закон, а кодекс об оружии регламентирующий все моменты изготовления, получения, пользования и применении оружия. К примеру если разрешить производство оружия мастерам(в случае соответствия требованиям безопасности) освободить от налогов лет на пять, и убрать коррупционный момент Украина может превратиться в центр ручного оружейного производства, а это рабочие места, престиж, и т.д.

 

 #12 Frimenn

Frimenn
 • Мужчина
 • ГородKiev
 • Мой арсенал:Hatsan Galatian 3

Отправлено 16 Январь 2015 - 12:33

Страна не доверяет своему населению(рабы). Если не примут зачем она нужна в таком виде :blush:  #13 Dimitros

Dimitros
 • Мужчина
 • ГородKiev
 • Мой арсенал:Кастомный ДедаБулк + BSA 4-14x44 FFP Mil/Mil

Отправлено 08 Март 2015 - 08:56

Прочитал я этот "закон". На все 100% ЗА!

Но, как всегда есть громаднейшее НО.

 

Да обрыгаются они кровью раньше, чем примут такой закон. Не в этой жизни, не в этой реальности, не в этой стране. Если его примут таким, как он расписан, то население Украины, после принятия, сократится на 3-5% за первый же месяц. Причем 90% их этих 3-5 будут депутаты, судьи, прокуроры, милициянты, министры и разного рода чиновнички.  Достало народ уже все, сорваться нормальному человеку и применить огнестрел к "народному избраннику" с каждым днем становится все более вероятней. 

ИМХО конечно все.#14 Ник

Ник
 • Мужчина
 • ГородГород-герой Киев, столица нашей Родины
 • Мой арсенал:Присматриваю ППП

Отправлено 28 Март 2015 - 02:30

Подняли тариф "на свет", а ты пошёл и отстрелил за это кусок головы соседу. Зачем? Так он же, сволочь, электриком в ЖЕКе работает! Вон во Франции пилот авиалайнера направил его в землю, с 1,5 сотнями пассажиров. Просто настроение было плохое...

Пока градус в обществе не понизится до комнатного - авиалайнеры людям не разрешать, а радость от владения серьёзным огнестрелом лучше удовлетворять на войне с вероломным врагом, за будущее нашей Родины - Украины.


 • Михалычь это нравится

#15 Михалычь

Михалычь
 • Мужчина
 • ГородБровары
 • Мой арсенал:Жена и компания!))

Отправлено 28 Май 2015 - 14:06

Таки шо то будет...однозначно

http://www.24nova.net/?p=6417

otskno6no_500.jpgi.gif

 #16 buchsenschmied

buchsenschmied
 • Мужчина
 • Городниколаев
 • Мой арсенал:МР 512, ИЖ53, РСР4,5.

Отправлено 28 Май 2015 - 20:48

Ну чтож, скрестим пальцы и будем ждать. Может вообще как в Молдове, пневму легализуют всю, независимо от калибра и джоулей... (мечтательно закрыв глаза) беру булку милиметров эдак 9.., не 11,43 и иду в лесополосу, а там воронтосы, сорокеты, глаза разбегаются, голова кружится, ноги земли не касаются. Идет на встречу участковый, шапки приподняли, поздоровались и пошли дальше, у участкового тоже булка... 

  Ух, занесло, но мечтать не вредно, вредно не мечтать!


 • Oleg, Михалычь, Ivan13 и еще 1 это нравится

#17 pilot44

pilot44
 • Мужчина
 • ГородРешетиловка
 • Мой арсенал:В поиске

Отправлено 26 Июль 2015 - 19:51

МВД не пропустит,зарабатывать они как потом будут на дозвилах травмата.#18 chapaj

chapaj
 • Мужчина
 • ГородДонбасс
 • Мой арсенал:Сафарик 430й ,винтовочки . ножички.

Отправлено 07 Август 2015 - 10:51

Насчёт по стреляют люди друг- друга , или нет - дискуссия вечна , но сынки высокопосадовцiв - станут попроще с людьми остальными . щас оружия - валом - левого , из зоны этого непонятного АТО ( я тут живу) - оно идёт рекой- я думаю это уже все поняли , у нас в округе солдаты рыбу гранатами глушат , а вечером готовые предлагают купить - за 50 гр. такое изделие - на опохмел , а если ты их уже знаешь - думаю , даже уверен - достанут и чего повеселее . так что вопрос легализации - скорее- да ,чем - нет( если хотят всё-таки чего- то сохранить) , так как по окончании этого экономически выгодного нашим руководителям ( причем с обоих сторон) конфликта ( или вы ещё думаете иначе? - тогда добро пожаловать на Донбасс - в те места где стреляют - только для отпугивания людей , из зоны - для прохождения колонн со жратвой) народа с оружием- неадекватного будет - полно , и работать после пары лет обеспечения себя с помощью автомата - они не пойдут , ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ В 90 е , только с худшими вводными .
 • nagluu, buchsenschmied и Дмитрий М это нравится

#19 Михалычь

Михалычь
 • Мужчина
 • ГородБровары
 • Мой арсенал:Жена и компания!))

Отправлено 04 Сентябрь 2015 - 09:40

 

Петиция о свободном владении оружием собрала необходимые для рассмотрения Президентом голоса poroshenko_petr00_650x410.jpg
Фото (Коммерсантъ): Петр Порошенко
Пока на сайте Порошенко отсутствует сообщение о начале рассмотрения

Петиция о свободном владении оружием собрала 25 тыс. голосов, необходимых для ее рассмотрения Президентом Украины Петром Порошенко. Это следует из данных на сайте главы государства

Согласно указу Президента Украины от 28 августа 2015 г. №523/2015 "О порядке рассмотрения электронной петиции, адресованной Президенту Украины", глава государства рассматривает петиции, которые смогли набрать не менее 25 тыс. голосов за три месяца.

На данный момент петицию о свободном владении оружием, инициированную главой Ассоциации владельцев оружия Георгием Учайкиным, поддержали 25 тыс.033 человек. Чтобы собрать необходимое количество голосов, потребовалось менее недели - с 29 августа по 3 сентября 2015 г.

1petition.jpg

Таким образом, теперь Порошенко будет обязан ее рассмотреть не позже чем через 10 дней с момента появления сообщения о начале ее рассмотрения.

Пока на сайте Президента отсутствует сообщение о начале рассмотрения.

2petition.jpg

Отметим, что петиция о свободном владении оружием в Украине пока единственная набрала 25 тыс. необходимых голосов. На втором месте пока что петиция об отмене растаможки и акцизного налога на импорт авто с 13 тыс. 342 голосами, на третьем - прошение внедрить электронную систему голосования с отпечатком пальцев в Верховной Раде с 7 тыс. 931 голосом.

Также граждане просят снять депутатскую неприкосновенность, отменить залог для коррупционеров, назначить Михаила Саакашвили премьер-министром Украины, провести референдум о вступлении в НАТО и прочее.
Есть и более "народные" пожелания - попросить у владельцев Burger King открыть в Украине ресторан и засадить торфяники вокруг Киева коноплей.

3petition.jpg
Напомним, 29 августа Президент Петр Порошенко утвердил порядок рассмотрения электронной петиции, адресованной главе государства, и дал старт работе соответствующего сайта.

Как отмечалось, введение данного механизма осуществляется для обеспечения реализации права граждан на обращение к Президенту с электронными петициями и во исполнение ч.2 ст.102 Конституции Украины и статьи 23.1 закона "Об обращениях граждан"

 

Взято

http://www.rbc.ua/ru...1441350183.html

 

 #20 An74

An74
 • Мужчина
 • ГородШостка
 • Мой арсенал:Форт-12Р, TAIPAN-MК2+TascoSS16x42+SightronSIH3-9x40

Отправлено 04 Сентябрь 2015 - 10:19

Нам бы закон о частной собственности... для начала. Количество пользователей, читающих эту тему: 0

пользователей, гостей, скрытых пользователей

PR-CY.ru